LT EN RU
Atgal
Netekome kolegos Žydrūno Chmelevskio (1975 01 29 – 2018 04 15)

Apgailestaudami pranešame skaudžią žinią, kad AB „Panevėžio keliai“ kolektyvas neteko perspektyvaus ir gerbiamo specialisto, mylimo kolegos Žydrūno Chmelevskio. Nuoširdžiai užjaučiame jo šeimą, artimuosius, bičiulius, bendradarbius.

Mūsų bendradarbio gyvybė užgeso sekmadienį, 2018 m. balandžio 15 d., namuose Vilniaus rajone.  Tikėtina, kad mūsų kolega iš gyvenimo pasitraukė savo noru. Visi esame sukrėsti tokios skaudžios nelaimės.

Žydrūnas Chmelevskis AB „Panevėžio keliai“ dirbo vienuolika metų. Nuo 2007 m. vasario – projektų inžinieriumi, o nuo 2015 m. gegužės 1 d. – statybos vadovu projektų valdymo grupėje.  

Žydrūnas buvo įgijęs teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo pareigas.

Tarp pastaraisiais metais jo drauge su kolegomis įgyvendintų projektų – konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ Aukso medaliu apdovanotas Žemaitkiemio sankryžos rekonstrukcijos magistralėje A2 projektas. Žydrūnas Chmelevskis buvo vienas iš šio objekto statinio statybos vadovų. Jis taip pat vykdė „Rail Baltica“ europinės vėžės geležinkelio statybos nuo Lenkijos/Lietuvos sienos iki Kauno projekto valdymo darbus, rekonstravo Vilniaus pietinį išorinį apvažiavimą. Paskutinis Žydrūno projektas – pėsčiųjų viaduko per „Rail Baltica“ geležinkelį Šeštokuose, Lazdijų rajone, įrengimas. 

Šių metų sausio 29 d. Žydrūnui sukako 43 metai. Buvo vedęs, drauge su žmona augino sūnų Arijų.

Sunkią netekties valandą pagerbkime išėjusįjį, padėkime jo artimiesiems išgyventi praradimo skausmą. Dalijamės mūsų visų užuojauta ir liūdesiu.

Virmantas Puidokas,

AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius