LT  EN  RU
Jaunųjų kelininkų istorijos. Šarūnas Karalevičius

Šarūnas Karalevičius,

AB „Panevėžio keliai“ Panevėžio filialo statybos skyriaus vadovo pavaduotojas

– Baigęs Panevėžio Juozo Balčikonio gimnaziją įstojau į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Čia studijavau statybos inžineriją, įgijau bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius. Pradėjęs magistratūros studijas, dar pirmame kurse įsidarbinau projektuotoju įmonėje „Elvora“, rekonstruojančioje kultūros paveldo objektus. Pasibaigus pirmajam magistratūros studijų kursui nusprendžiau susirasti papildomą darbą vasarai.

Mano draugai jau keletą metų vasaros metu dirbo „Panevėžio keliuose“, todėl ir aš pasiteiravau, ar ši įmonė neieško kelio darbininkų. Draugai atsakė, kad visos darbo vietos užimtos, bet paragino nunešti gyvenimo aprašymą, sakė: „Juk niekas per galvą neduos.“ Kai atėjau į administraciją, man buvo pasakyta, kad naujų darbuotojų nepriima, bet aš primygtinai prašiau paimti mano CV. Kadrų skyriaus darbuotoja, vis dėlto paėmusi mano CV, perskaitė jį ir pasiūlė luktelti prie statybos direktoriaus Arvydo Zapalskio durų. Maniau, paskirs mane kelio darbininku, nuoširdžiai tikėjausi „kastuvu mojuoti“, tačiau likau maloniai nustebintas – man buvo pasiūlytos statybos inžinieriaus pareigos. Taip prasidėjo mano darbas „Panevėžio keliuose“.

Prisipažinsiu, pati pradžia mokantis dieninėse studijose Vilniuje ir tuo pačiu metu dirbant Panevėžyje lengva nebuvo. Tačiau dabar esu sėkmingai baigęs mokslus, gyvenu Panevėžyje ir jau penktus metus dirbu mėgstamą statybos inžinieriaus darbą AB „Panevėžio keliai“. Kai mokaisi iš geriausiųjų – lengva tobulėti.

Mano gyvenime posakis „niekada nesakyk niekada“ įrodė savo teisingumą. Sakiau sau, kad niekada negrįšiu gyventi į Panevėžį, taip pat sakiau sau, kad niekada nedirbsiu „su popieriais“, o dabar darau būtent tai ir jaučiuosi atradęs savo stichiją.