LT EN RU

Kalėdos. Šie metai buvo visai kitokie. Kur laukėme, ten neatėjo. Kur nieko nebuvo, užgriuvo su kaupu. Šliaužiojo nuliūdusi visa Lietuva po miškus. Sausringuose pušynuose galėjai rasti tik tokį pat nusiminusį grybautoją su tokiu pat, kaip ir tavo, tuščiu krepšiu. Ir kai visi nusispjovėme ir niekuo nebetikėdami grįžome namo – atėjo stebuklai!


Plačiau

AB „Panevėžio keliai“ Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryžos rekonstrukcijos konkurse taško dar nededa. Vienos didžiausių Baltijos šalyse kelių statybos bendrovių pasiūlymą Vilniaus miesto savivaldybė atmetė neva dėl jo neatitikimo konkurso dokumentų reikalavimams.


Plačiau

Kiekvienais metais mes laukiam stebuklo. Kai labai karšta, kad būtų vėsiau. Kai atšąla, kad vėl pareitų Afrika. Kai nedygsta grybai, kad pradėtų lyti. Kai „šnioja“ dieną naktį, kad lietus Lietuvoje baigtųsi galų gale. Elgiamės kaip aikštingos panelės, kurios puikiai žino, ko nenori, bet ko norėtų, žodžiais nusakyti negali.


Plačiau

Kai susitikau kieme kaimyną, tas nuo karščio buvo panašus į karpį, penkta para išmestą į krantą. Žiūrėjo pavargusiom akim į mane ir žiopčiodamas tarė kažkokius žodžius, bet aš jų negirdėjau. Pavargau žiūrėti į klapsančias be garso lūpas ir neištvėriau: – Kas atsitiko?


Plačiau